Oferujemy kompleksowe wsparcie przy realizacji Twojej inwestycji.

Doradzamy, koordynujemy, nadzorujemy.

WYRÓŻNIA NAS JAKOŚĆ, WIEDZA I DOŚWIADCZENIE.

Początki naszej działalności w branży budowlanej sięgają 1989 roku. Przez wszystkie te lata zdobyliśmy niezbędne doświadczenie w projektowaniu, koordynacji i realizacji obiektów budowlanych, produkcji i handlu materiałami budowlanymi, poznawaniu nowoczesnych i efektywnych technologii oraz duży potencjał know-how.

Na bazie tych bogatych doświadczeń w 2005 roku stworzyliśmy firmę TECHINVEST S.C. Przez wszystkie lata działalności zapewniamy Klietom stałą opiekę naszych partnerów, specjalistycznych firm: branży ogólnobudowlanej, instalacji wodno - kanalizacyjnej, gazowej, c.o. i elektrycznej oraz producentów betonu towarowego, wyrobów żelbetowych, materiałów ściennych i dachowych, chemii budowlanej, materiałów wykończeniowych oraz wyposażenia.

Koordynacja inwestycji
Doradztwo i konsultacje
Kroki milowe
  • 1989
  • 2005
  • 2010
  • 2017
1. NASZE WARTOŚCI

Najważnieszym zasobem firmy Techinvest s.c. są ludzie, nie budynki, towary czy kapitał. Techinvest s.c. to ludzie z pomysłami, zaangażowaniem, poczuciem odpowiedzialności, kompetencjami i odpowiednim doświadczeniem zawodowym. Wierzymy, że osobiste relacje odgrywają decydującą rolę dla zapewnienia pozytywnego wspólnego rozwoju. Sukcesy możliwe do osiągnięcia są tylko na drodze wzajemnej współpracy.

2. NASZA MISJA

Podstawowym celem naszej działalności jest chęć zachowania dobrej renomy u Klientów, dostawców i innych partnerów, a także w otoczeniu, w którym istniejemy i działamy. Reagujemy na potrzeby naszych Klientów, wybiegamy im naprzeciw. Działamy na zasadzie partnerstwa. Potrzeby naszych Klientów są naszymi potrzebami. Dajemy swoim Klientom zaangażowanie. W ostatecznym rozrachunku dla partnera ważniejsze od niskiej ceny jest doświadczenie i kompetencje.

3. NASZA WIZJA

Postawy i wartości nie są łatwo wymierne, choć przesądzają o renomie i poszanowaniu jakim cieszy się firma, a w ostatecznym rozrachunku o jej sukcesie. Rozwijamy się i podążamy za wymogami teraźniejszości. Wymaga to umiejętności działania i przystosowywania się do nowych okoliczności. Nie patrzymy biernie jak możliwości przechodzą nam „koło nosa”. Myślimy perspektywicznie, podejmując właściwe decyzje i mamy odwagę czekać na ich wyniki.

lata doświadczenia

zawodowego

projektów budynków

jednorodzinnych i wielorodzinnych

lat istnienia

pracowni projektowej

zaprojektowanych

obiektów przemysłowych